Galanteria jedwabna, taka jak apaszki, szale i chusty, to niezwykle eleganckie i luksusowe dodatki do garderoby. Jednakże, wiele osób boi się ich używać, ponieważ nie wiedzą, jak je połączyć z innymi elementami swojej garderoby. W tym artykule pokażemy kilka prostych sposobów, jak łączyć galanterię jedwabną z innymi elementami twojej garderoby, aby stworzyć stylowe i eleganckie outfity.

  1. Apaszka na szyi. Jednym z najprostszych sposobów, jak połączyć galanterię jedwabną z innymi elementami twojej garderoby, jest umieszczenie apaszki na szyi. Możesz zrobić to na kilka sposobów: wiązka wokół szyi w formie krawata, umieszczenie jej na ramionach i związanie w formie "krótkiej apaszki", lub też pozostawienie jej luźno na szyi. Apaszka na szyi pasuje doskonale do koszulki z kołnierzykiem, marynarki lub płaszcza.

  2. Szal jako ponczo Jeśli chcesz stworzyć ciepły i wygodny outfit, który jednocześnie będzie wyglądał stylowo, spróbuj połączyć szal jedwabny z innymi elementami twojej garderoby. Związanie szala wokół szyi w formie poncza jest prostym sposobem na uzyskanie tego efektu. Ten look wygląda najlepiej z dopasowanymi spodniami i eleganckimi butami.

  3. Chusta jako pasek. Chusty jedwabne mogą być fantastycznym dodatkiem do twojego outfitu, jeśli połączysz je z innymi elementami twojej garderoby. Jednym z pomysłów jest związanie chusty wokół talii i użycie jej jako paska. Ten look wygląda najlepiej z prostą bluzką i spodniami lub spódnicą w kolorze jednolitym.

  4. Apaszka jako ozdoba dla torebki. Jeśli szukasz prostego sposobu, aby dodać trochę elegancji swojej torebce, spróbuj zawiązać na niej apaszkę. Możesz związać ją wokół rączek, pozostawić luźno zwisającą lub związać w formie kokardy. Ten trik sprawi, że Twoja torebka będzie wyglądała bardziej stylowo i luksusowo.

  5. Chusta jako ozdoba dla włosów. Jeśli chcesz dodać trochę elegancji swojej fryzurze, użyj chusty jako ozdoby dla swoich włosów. Możesz związać chustę wokół koka, zawiązać wokół czoła jako opaskę lub użycić jej jako ozdoby dla luźnych włosów. To proste rozwiązanie doda Twojej stylizacji niezwykłego polotu.