Chusta, ze względu na swój rozmiar, kojarzy się przede wszystkim z możliwością ochrony przed zimnem i wiatrem, zwłaszcza między jesienią a zimą. Idąc takim tokiem myślenia, jakakolwiek  mogłaby pełnić tę funkcję, ale nic bardziej mylnego. Ponieważ jest to dodatek, który potrafi zmienić najzwyklejszą codzienną stylizację w coś wyjątkowego, a zatem nie wybieramy jej przypadkowo. Chusty, zupełnie jak torebki czy też dobrane odpowiednio buty są bardzo ważnym elementem jesiennego płaszcza. Można by śmiało rzec, iż damskie chusty są jak męskie krawaty. Czym byłaby koszula bez krawatu? A zatem nie można się obejść bez tego jakże kobiecego dodatku.

Chustę można nosić na wiele różnych sposobów. Tak naprawdę kombinacji wiązania jej, jak również noszenia luźno jest tyle, ile ma się niewyczerpane pokłady wyobraźni. W zależności od tego, jaki strój się włoży, czy będzie to żakiet, płaszcz, a może szykowna bluzka, wówczas warto zastanowić się nad podsumowującym efektem końcowym, który nada piękna chusta.

Kierując się wyborem chust, należy odpowiednio dopasować je do swojej garderoby. Krzykliwe wzory w wielu tęczowych barwach pasują idealnie np. do ciemnego płaszcza, zwrócą wówczas uwagę i mocno podkreślą charakter posiadaczki apaszki. Natomiast stonowane kolory będą wspaniałym uzupełnieniem jasnej kreacji. Przede wszystkim dodatek ten powinien kontrastować z kolorem ubioru. Również istotnym elementem jest sama jakość tkaniny, z której wybiera się okrycie szyi. To ważne, gdyż wysoka jakość chust jedwabnych to komfort użytkowania, jak również trwałość ulubionego dodatku.

W ofercie sklepu ELSANTI Milanówek można znaleźć apaszkę pasującą do każdego charakteru i eleganckiej stylizacji codziennej. Każda chusta w ofercie marki jest wyjątkowa, a wyjątkowość ta polega na tym, iż chusty malowane są ręcznie i tworzone z jedwabiu. W połączeniu z ozdobnym i szykownym drewnianym pudełkiem, w które pakowane są wyroby, można sprawić przepiękny i funkcjonalny prezent bliskiej osobie lub po prostu zrobić prezent samej sobie i tym samym osłodzić  tym cudownym wyrobem zimne i szare jesienne dni.